REZERVAČNÍ SYSTÉM

ON-LINE REZERVACE KURZU

Registrujte se prosím do kurzů dle následujících kritérií:

INFO: Příspěvek na plavání od pojišťovny - vystavení dokladu

Rezervace, technická podpora

Odhlašujte v systému, popř. na e-mail či SMS:

Michal Elzner
spravce@pstempo.cz
+420 ​734 61 77 33

Nápověda

Jsem zde poprvé, jakou lekci si mám vybrat?

Nevíte si rady?
První lekci vyberete snadno pomocí tabulky, která je uvedena výše. Vyberte lekci dle kritérií z tabulky a dítě zaregistrujte v rezervačním formuláři.

Stornopoplatky a zrušení rezervace

Pokud z jakéhokoliv důvodu nemůžete přijít na lekci, nevadí. V systému ve Vašem účtě lekci jednoduše zrušte, my se to hned dozvíme a tak se uvolní místo pro další plavce. Poku lekci stihnete stornovat do 4 hodin před konáním, je vám vrácena plná částka v náhradách, které pak můžete vyčerpat. Pokud nestihnete zrušit rezervaci do tohoto časového intervalu, systém automaticky navrací 20 % ze zaplacené částky. Tyto částky se vrací zákazníkovi formou kreditu, který lze později vyčerpat.

Rezervace více dětí přes jeden uživatelský účet

Pokud chcete rezervovat přes jeden uživatelský účet více dětí, nezapomeňte vybrat při rezervaci podtrženou větu Rezervovat více dětí a vybrat počet.​ Pak také zadejte do kolonky Více účastníků všechny údaje o dalších dětech.

V tomto případě (rezervace více dětí) je také možnost rezervovat pomocí kreditu, který si dobijete a jednotlivé rezervace na pololetí pomocí kreditu provedete.

Při jakýchkoliv nesrovnalostech prosím napište na e-mail spravce@pstempo.cz nebo na telefon 734 61 77 33 a rezervaci společně opravíme.

Náhrady

Pokud se ve Vašem účtě objeví náhrady, jednoduše se podívejte, na kterou službu je možné je vyčerpat v sekci Náhrady. Poté přejděte do kalendáře a najděte si hodinu, která má volnou kapacitu. Tuto hodinu zarezervujte jako "rezervovat pouze tuto lekci" a přejděte k samotné úhradě. Systém Vám automaticky nabídne platbu lekce pomocí nastřádaných náhrad. hrady je možné využívat pouze v daném pololetí nebo turnusu kurzu, pak se automaticky mažou.

Při jakýchkoliv nesrovnalostech prosím napište na e-mail spravce@pstempo.cz nebo na telefon 734 61 77 33 a rezervaci společně opravíme.

Dbejte na stornování rezervací

Vážení zákazníci, žádáme Vás, abyste důsledně stornovali každou lekci, kterou nemůžete navštívit. Je to pro nás velmi důležitá informace a můžeme tak uvolnit místo daším dětem, které si chcou v daný den třeba nahradit lekci z jiného kurzu. Děkujeme.🙂

Včasná rezervace kurzu

Vážení zákazníci, žádáme Vás, o včasnou rezervaci kurzu ještě před započetím první lekce. Pří pozdní rezervaci Vám systém vypočítá poměrnou část a už není zpětně možné uhradit zbylé odchozené hodiny. Děkujeme

Pokud se tak stane, ozvěte se prosím na spravce@pstempo s žádostí o dorezervování odchozených hodin, které se hradí kreditem.

Příspěvek na plavání od pojišťovny

Pojišťovny nabízí příspěvek na plavání u dětí, který můžete uplatnit třeba i v mobilní aplikaci pojišťovny. K proplacení příspěvku je zapotřebí doklad o úhradě - ten vystavuje systém automaticky po provedení úhrady - hledejte v e-mailu "Potvrzení vytvoření rezervace na kurz", "Potvrzení o přijaté platbě" přílohu receipt.pdf

Pojišťovny obvykle požadují, aby na dokladu bylo jméno dítěte či rodné číslo. Všechny tyto náležitosti lze obvykle doplnit tužkou. Účel platby a ostatní informace doklad obsahuje.