REZERVAČNÍ SYSTÉM

ON-LINE REZERVACE KURZU

Registrujte se prosím do kurzů dle následujících kritérií:

Nové kurzy na 2. pol již vypsány v kalendáři, nezapomeňte se rezervovat ZDE nebo pomocí odkazu v mailu (zkontrolujte hromadnou poštu)

Rezervace, technická podpora

Odhlašujte v systému, popř. na e-mail či SMS:

Michal Elzner
spravce@pstempo.cz
+420 ​734 61 77 33

Nápověda ke kalendáři

Jsem zde poprvé, jakou lekci si mám vybrat?

Nevíte si rady?
První lekci vyberete snadno pomocí tabulky, která je uvedena výše. Vyberte lekci dle kritérií z tabulky a dítě zaregistrujte v rezervačním formuláři.

Stornopoplatky a zrušení rezervace

Pokud z jakéhokoliv důvodu nemůžete přijít na lekci, nevadí. V systému ve Vašem účtě lekci jednoduše zrušte, my se to hned dozvíme a tak se uvolní místo pro další plavce. Poku lekci stihnete stornovat do 4 hodin před konáním, je vám vrácena plná částka v náhradách, které pak můžete vyčerpat. Pokud nestihnete zrušit rezervaci do tohoto časového intervalu, systém automaticky navrací 20 % ze zaplacené částky. Tyto částky se vrací zákazníkovi formou kreditu, který lze později vyčerpat.

Rezervace více dětí přes jeden uživatelský účet

Pokud chcete rezervovat přes jeden uživatelský účet více dětí, zakupte si speciální permanentku s hlavičkou 2/3 děti. Na permanentce je nabitý dostatečný počet vstupů pro daný počet dětí. Její platnost je jak u ostatních - pouze do konce pololetí. V rezervačním formuláři pak jednoduše permanentkou zaplatíte a bude z ní odečteno vstupné.

V tomot případě (rezervace více dětí) je také možnost rezervovat pomocí kreditu, který si dobijete a jednotlivé rezervace na pololetí pomocí kreditu provedete.

Při jakýchkoliv nesrovnalostech prosím napište na e-mail spravce@pstempo.cz nebo na telefon 734 61 77 33 a rezervaci společně opravíme.

Náhrady

Pokud se ve Vašem účtě objeví náhrady, jednoduše se podívejte, na kterou službu je možné je vyčerpat v sekci Náhrady. Poté přejděte do kalendáře a najděte si hodinu, která má volnou kapacitu. Tuto hodinu zarezervujte jako "rezervovat pouze tuto lekci" a přejděte k samotné úhradě. Systém Vám automaticky nabídne platbu lekce pomocí nastřádaných náhrad.

Při jakýchkoliv nesrovnalostech prosím napište na e-mail spravce@pstempo.cz nebo na telefon 734 61 77 33 a rezervaci společně opravíme.