KURZY PRO VEŘEJNOST

NABÍZÍME PLAVÁNÍ PRO

Naše kurzy jsou určené pro všechny věkové kategorie a nabízí komplexní výuku plavání. Pokud se chcete zdokonalit v technice plavání, zlepšit svou kondici ve vodě a prožít radost z různých vodních aktivit, jste u nás správně.

Během kurzu se soustředíme na rozvoj plaveckých dovedností a zdokonalování techniky. Naši instruktoři vás provedou správnými pohyby ve vodě, pomohou vám zlepšit tahy a plaveckou efektivitu. Zároveň se zaměřujeme na posilování kondice , k dosažení vyšší výdrže a získání lepší fyzické kondice.

Hrajeme také zábavné vodní hry, které vám přinesou radost a zlepší vaše plavecké schopnosti. Během kurzů se naučíte pravidla a strategie různých her , což posiluje týmovou spolupráci a přináší vám zábavné vodní zážitky.

Bezpečnost ve vodě je pro nás prioritou. V rámci kurzu vás seznámíme s důležitými základy záchrany a první pomoci. Naučíte se, jak reagovat v případě nouze a jak poskytnout pomoc ostatním plavcům.

Přijďte se k nám podívat a objevte svůj plavecký potenciál. Naše kurzy vám poskytnou profesionální instruktory , přátelskou atmosféru a příležitost setkat se s dalšími nadšenými plavci .

CENÍK

PRO VEŘEJNOST
8 LEKCÍ 1.790 KČ
POLOLETÍ 2.290 KČ

VYŠKOV

PLAVECKÉ KURZY
10 LEKCÍ 1.590 KČ
POLOLETÍ 2.090 KČ

BUČOVICE

PLAVECKÉ KURZY
JEDNOTLIVEC 400 KČ
2 OSOBY 250 KČ
3 OSOBY 200 KČ

INDIVIDUÁLNĚ

SOUKROMÉ LEKCE

Pokud máte zájem o účast Vašeho dítěte na našem plaveckém kurzu, stačí se v sekci REZERVAČNÍ SYSTÉM registrovat do jedné z hodin v kalendáři. Datum a čas kurzu je určován podle věku a plaveckých dovedností jedince, zařaďte se tedy prosím do kurzu, který cca. odpovídá věku dítěte. Více o tom, do jakého kurzu se zařadit, se dozvíte v sekci rezervačního systému.

Máte- li zájem o soukromou lekci, vyplňte prosím formulář níže